Welcome, Guest. Please login or register.
April 26, 2024, 03:15:26 am
Check the old forum > Home Help Login Register
News: --------------------------------
Non official version
skal.ru 4000
--------------------------------
1.5 player is in MUD and chromatic is already stored (c)

--------------------------------
Registration is disabled due to numerous spam bots.


+  Solace MUD Official Forum
|-+  Solace for Serbians
| |-+  Caskanje
| | |-+  vicevi
« previous next »
Pages: [1] Print
Author Topic: vicevi  (Read 3545 times)
one
Guest
« on: August 26, 2007, 11:47:03 pm »

1.
Pishe ciganchica psihologu:"Imam jedanes godinE i nevina sam. DaLije moj tata homoseksualac?"

2.
Uradio se orao, popeo se na stenu i baci se niz kanjon i leti......I tako naleti na sokola:
-Gde si orle, sta ima?
-Evo uradio se pa kuliram
-Jel mogu i ja sa tobom?
-Naravno

Uduvaju se sad obojica i krenu da lete i nalete na medu:
-Gde ste ljudi, sta ima?
-Evo uradili se pa sad kuliramo...
-A jel mogu ja s vama?
-Naravno

Urade se svo troje, i skoche sa stene i pocnu da lete:
-Je li medo, imash li ti krila? - pita soko
-Nemam
-A jel znash da letish
-Ne
-Auuuuuuuuuu sto je teeeeebbiiiiiiiiii dobroooooooo

3.
Dva goluba na grani. Jedan kaze:

- "JARANE. Jebote, ovo je moc! Napravis se mrtav a pola grada se usere od straha!"

4.
NAJVECE SVETSKE KATASTROFE >   Hiroshima 45, Chernobill 86, Windows 98, SBB 2005...

5.
Evo jedan kompjuterski:
-Pita sin tatu programera:
Tata, reci mi, kako sam se rodio?
- Dobro sine, znao sam da će� me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy/paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko download-a s tatinim memory stick-om. Kad je tata bio spreman za upload, primetili smo da nismo stavili firewall. Kako je bilo kasno da se koristi undo, a ni delete vi�e nije pomagao, 9 meseci kasnije nam je stigao zajebani virus.

6.
Sta radi partizanovac kad da gol Zvezdi?
Ugasi playstation.

7.
Dolazi cale kod sina i pita:
-Jel istina da internet zaglupljuje?
-***ROTFLMAO***

8.
Kako da ciganka ostane nevina u 15 oj godini ?


Mora da bude pametnija od oca, jaca od starijeg brata, i brza od mladjeg.

9.
Juri pandur cigu:
-Stani! Stani kad kazem!
-Ma stani ti, tebe niko ne juri.
-Ma stani da ti kazem nesto
-Ma shto muram ja sve da znam

10.
Poslednja istrazivanja su pokazala zasto muskarci uzivaju u oralnom
seksu:
10% voli taj osecaj
12% voli dominantnost
78% jednostavno voli tisinu

11.
Antihoroskop

Ovan - bahati gadovi, uvijek moraju biti sefovi i glavni u svemu. Uzrok je vjerovatno mali penis ili male sise.

Bik - samozadovoljne sutljive seronje, dosadni ko klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovaraci i trac-babe, izdajice i prevrtljivci sa dvostrukim mjerilima koja se mijenjaju svakih 10-15 minuta. valjda je i sam Juda bio blizanac.

Rak - posesivni ludaci, uvrijede se ako im dobro jutro niste zazeljeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspolozenje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, vjecni podcjenjivaci, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge)

Djevica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobadaju cisteci stan, slazuci robu i kineski porculan, prezahtjevne cjepidlake kojima ni previse nije dovoljno.

Vaga - narisodini shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im tjedan dana dok se odluce hoce li naruciti Coca Colu ili Pepsi, toliko su lijene da je pravo cudo kako uopce ustaju iz kreveta.

Skorpion - samosazaljevajuci autodestruktivci koji svoju jagmu ne mogu podnijeti sami pa moraju povuci jos 100 ljudi sa sobom, da je sutra kraj svijeta oni se ne bi sokirali, vjerovatno sudjeluju u
sado-mazo orgijama.

Strijelac - raspikuca i kockar, uziva soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oziviti mrtve sasvim moguce - naravno - samo ako oni to rade, uzasavaju se priznati da znaju za osjecaj tuge.

Jarac - pravi pravcati gonici robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, rijec "oprostiti" ne postoji u njihovom rijecniku, prodali bi guzicu sa drustveni status.

Vodenjak - vulgarni i nepristojni perverznjaci, vjecita zabadala u privatni zivot drugih, vjerovatno ne iznenaduje cinjenica da je po statistici u CIA najvise spijuna upravo u znaku Vodenjaka.

Ribe - samosazljevajuci dosadnjakovici, cekaju da ih netko dode i utjesi, ne mogu se ni popipsati bez tude pomoci, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnajave ljude okolo, u pauzi kad su dobre volje onda se bave tudim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako u krug.

12.
http://www.northernanimation.com/photogallery/misc/shopping_mall.jpg

13.
Zene se dele na 5 skupina:
- NEVINA: ne da nikom.
- DEVOJKA: da samo dečku.
- ZENA: da samo muzu i ljubavniku.
- KURVA: da svima.
- PROKLETA KURVA: da svima samo meni ne...

14.
Pokusavaju dva cigana da prosvercuju tvora preko granice, cekaju u koloni, sve su blize i blize granicarima i uhvati ih panika.
Ciga 1 - Sta c'mo sad, sta c'mo sad?
Ciga 2 - Stavi ga u gace
Ciga 1 - Au brate, pa smrdi
Ciga 2 - Ma nek crkne, ko mu j*be mater

15.
Upada Muja kod Hase u apoteku.
-Bolan Mujo, dobro da naiđe, slušaj, moram hitno do opštine, a ti mi prićuvaj apoteku, i ako ko dođe da kupi, ako znaš šta mu treba, podaj mu.
Vraća se Haso za neko doba...
-I, Mujo, kako bi?
-Ma bez brige, sve sam ti završio.
-Jel' bi ko?
-Ja, bi Safet. Žalio se na želudac, dado' mu ranisan.
-Odlićno.
-Svrać'o i Ibro, veli, ne mere da spava, dado' mu bensedina.
-Ja, ja
-I bi Fata, reće mi da nije vid'la kurca godinu dana.
-I!?
-Pa njoj sam dao kapi za oći...
Logged
inkognito
Guest
« Reply #1 on: August 27, 2007, 12:26:28 am »

dobri vicevi, zajebo si onu staru, kako se bese ona zove...znas ona sto stalno prica viceve
Logged
deda
Hero Member
*****

Karma: +35/-43
Offline Offline

Posts: 1951


Obnoxious IRC whining alien dog


« Reply #2 on: August 27, 2007, 01:46:39 am »

Pa, "one", iako si derpe i polovina viceva je napisana na "croatskom" jeziku, kvalitet je ocigledan... Wink
Logged

Make yourself all honey
...and the flies shall devour you

... Keep on rotting in the free world!...
one
Guest
« Reply #3 on: August 27, 2007, 03:25:09 am »

Pa, "one", iako si derpe i polovina viceva je napisana na "croatskom" jeziku, kvalitet je ocigledan... Wink

zar sam ja ikada brino o tome na kom je jeziku ?  Roll Eyes
Logged
Pages: [1] Print 
« previous next »
Jump to:  


Login with username, password and session length

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!